Кабель Type-C to Type-C Hoco X93 Force 60W

Новинка
Модель: 37981
Производитель: HOCO
0
В наличии
93.00 грн.

USB Hoco X93 Force Type-C to Type-C – це універсальний кабель, який підтримує передачу даних, може використовуватись для заряджання смартфонів, планшетів та навіть деяких моделей ноутбуків.

Аксесуар відрізняється винятковою надійністю та тривалим терміном служби, здатний гарантувати абсолютну безпеку процесу заряджання. Корпуси його роз'ємів мають приємну на дотик поверхню та практичну форму з плавними вигинами та округленими гранями, виконані методом лиття під тиском із міцного пластику.

Зовнішня обплетення кабелю виготовлена з термопластичного еластомеру (TPE) - міцного полімерного матеріалу, що відрізняється еластичністю, підвищеною стійкістю до розриву та розтягуванням. Місця з'єднання кабелю з роз'ємами посилені захистом від зламів.

Стабільність швидкості передачі даних і вихідної потужності забезпечується корозійностійкими конекторами з якісними контактами, надійними вбудованими мікросхемами та потовщеним п'ятижильним сердечником із чистої безкисневої міді.

Аксесуар підтримує швидку зарядку з потужністю 60W для ноутбуків та заряджання інших портативних гаджетів з максимальною силою струму 3A. Встановлення з'єднання між пристроями здійснюється через Type-C (male) – Type-C (male)

Вид пристрою Кабель
Довжина кабелю 100 см
Тип роз'єму Type-C to Type-C
Написать отзыв
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.