Кабель Type-C to Type-C Hoco X93 Force 100W(L=1M) Быстрая зарядка

Новинка
Модель: 38523
Производитель: HOCO
0
В наличии
145.00 грн.

USB Hoco X93 Force Type-C до Type-C – це универсальний кабель, який підтримує передачу даних, може використовуватись для заряджання смартфонів, планшетів та навіть деяких моделей ноутбуків. Аксесуар відрізняється винятковою надійністю та тривалим терміном служби, здатний гарантувати абсолютну безпеку процесу заряджання.

Корпуси його роз'ємів мають приємну на ощупь поверхню та практичну форму з плавними вигинами та заокругленими гранями, виконані методом лиття під тиском із міцного пластику.

Зовнішнє обплетення кабелю виготовлене з термопластичного еластомеру (TPE) - міцного полімерного матеріалу, що відрізняється еластичністю, підвищеною стійкістю до розриву та розтягуванням. Місця з'єднання кабелю з роз'ємами посилені захистом від зламів.

Стабільність швидкості передачі даних та вихідної потужності забезпечується корозійностійкими конекторами з якісними контактами, надежними вбудованими мікросхемами та потовщеним п'ятижильним сердечником із чистої безкисневої міді.

Аксесуар підтримує швидке заряджання з потужністю 100W для ноутбуків та заряджання інших портативних гаджетів з максимальною силою струму 3A. Встановлення з'єднання між пристроями здійснюється через Type-C (male) - Type-C (male). Довжина кабелю дорівнює 1м.

Вид пристрою Кабель
Довжина кабелю 100 см
Тип роз'єму Type-C to Type-C
Написать отзыв
Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.