Тримач з БЗП Baseus Halo Electric 15W SUDD0000001

Новинка
Модель: 39893
Виробник: Baseus
0
В наявності
1262.00 грн.
Нашли дешевле ?

Бездротова зарядка смартфона

Утримувач підтримує бездротове заряджання смартфонів, сумісних зі стандартом Qi. Процес заряджання починається автоматично при установці гаджета, а потужність досягає 15 Вт завдяки автоматичному точному суміщенню гаджета з індукційною котушкою. Якщо в зону бездротової зарядки потрапить сторонній предмет, тримач автоматично припинить зарядку, щоб уникнути перегріву і займання.

Безпечна фіксація

Посилений затискач для решітки повітроводу забезпечує стійке положення тримача навіть під час руху по нерівній дорозі, а також при різкому гальмуванні. Фіксатори для смартфона покриті силіконовими накладками, які амортизують вібрації, а також запобігають появі подряпин і потертостей на пристрої.

Зручний огляд

Установка на дефлектор безпечна для водіння, так як тримач зі смартфоном не закриває огляд дороги, не відволікає водія, зберігає швидкий і простий доступ до пристрою.

Автоматичний затиск

Інтелектуальний затискач автоматично фіксує смартфон та підходить для будь-яких пристроїв розміром 5.4–6.7 дюйма. Сенсорна кнопка розкриває фіксатори при натисканні — таким чином, гаджет легко встановлюється та знімається однією рукою.

Бездротова зарядка Так
Вид пристрою Автотримач
Кріплення Затискач
Місце встановлення Дефлектор
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.