Кабель Type-C to Type-C Hoco X37 Cool power 60W 0.5m

Новинка
Модель: 44592
Виробник: HOCO
0
В наявності
78.00 грн.
Нашли дешевле ?

Шнур Hoco X37 Cool Power 60W 3a USB Type-C - Type-C cable відноситься до категорії кабелі зарядні, для швидкого заряджання, для заряджання ноутбуків (PD), синхро-зарядні. Він ідеально підходить для телефонів, планшетів, ноутбуків, для MacBook, коли потрібно синхронізувати мобільний телефон або планшет і комп'ютер або лептоп. Але це не означає, що вам не вдасться підключити провід до інших пристроїв, за наявності відповідних входів це не викличе складнощів. Також кабель практично незамінний для заряджання АКБ.

Тип конекторів

Від типу виходу залежить сумісність дроту з різною технікою, тому цей параметр слід врахувати при пошуках відповідного аксесуара. Шнур Hoco X37 Cool Power 60W 3a USB Type-C - Type-C cable має конектори Type C, Type C - Type C.

USB-C – конектор, у якому контакти розташовані дзеркально, тому підключити його неможливо. І це не єдиний його плюс. USB-C провід забезпечує передачу інформації на швидкості до 10 Гб/с і витримує потужні струми. Якісний шнури цього типу можна використовувати для заряджання не тільки портативних пристроїв, але і ноутбуків, якщо у них є підтримка швидкого заряджання PD. Тож не дивно, що USB Type-C успішно замінює порт Micro-USB.

Вид пристрою Кабель
Довжина кабелю 50 см
Тип роз'єму Type-C to Type-C
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.