Кабель Type-C to Type-C Hoco U109 100W 1.2m

Новинка
Модель: 34416
Виробник: HOCO
0
В наявності
169.00 грн.
Нашли дешевле ?

Кабель Hoco U109 20V 5A 1.2M USB Type-C - Type-C Cable відноситься до типу кабелі синхро-зарядні, зарядні, для швидкого заряджання, для заряджання ноутбуків (PD). Він чудово підходить для планшетів, для телефонів, для MacBook, для ноутбуків, якщо потрібно синхронізувати пристрій та стаціонарний комп'ютер або ноутбук. Але це не означає, що у вас не вийде підключити USB-провід до іншої техніки, за наявності відповідних слотів із цим не виникне проблем. Також кабель практично незамінний для заряджання АКБ.

Тип роз'ємів

Від конструкції конектора залежить сумісність шнура з різними пристроями, тому цю характеристику обов'язково слід врахувати при виборі аксесуара. Кабель Hoco U109 20V 5A 1.2M USB Type-C - Type-C Cable має виходи Type C, Type C - Type C.

USB-C – роз'єм із дзеркальним розташуванням контактів, тому вставити його не тією стороною неможливо. І це не єдина його перевага. USB Type-C кабель забезпечує передачу даних на швидкості до 10 Гб/с і витримує струми великої потужності. Якісний шнури цього типу можна застосовувати для заряджання не тільки компактних пристроїв, але й ноутбуків з підтримкою технології швидкого заряджання PD. Тож не дивно, що USB-C успішно замінює штекер Micro-USB.

Особливості конструкції

Крім порту, серед характеристик конструкції відзначимо, що виріб відноситься до категорії кабелі. Розмір кабелю - 1.2 м., так що гаджети можна легко розмістити під час синхронізації. Колір чорний аксесуар.

Вид пристрою Кабель
Довжина кабелю 120 см
Тип роз'єму Type-C to Type-C
Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.