5.0
Кількість відгуків6
star-y-icon.svg
100%
star-y-icon.svg
0%
star-y-icon.svg
0%
star-y-icon.svg
0%
star-y-icon.svg
0%
Оцінка магазина
Якість товару
Доставка
Ціна
Тетяна
25.01.2024
Мій постійний вибір для покупок електроніки. Великий асортимент, зручний сайт, і дуже швидка доставка. Я задоволений кожною покупкою!
Велике Вам дякуємо за відгук.
Кирил
25.01.2024
Позитивний досвід покупки в amstrade.com.ua! Замовив навушники AirPods Pro 3 - вони прекрасні. З доставкою також не було жодних проблем. Рекомендую цей магазин як надійного та зручного для електроніки.
Велике Вам дякуємо за відгук)
Олексій
23.01.2024
Спробував замовити захисне скло для себе і дружини на смартфон у amstrade - і не пожалів! Скло прийшов швидко і в ідеальному стані. Порадувала ціна та якість обслуговування. Обов'язково звернусь ще!
Дякуємо за відгук. Будемо раді бачити Вас у нас в магизині ще))
Олег
21.01.2024
Перший раз купував техніку в amstrade.com.ua і залишився вражений. Якість товару відповідає опису, а консультація менеджера перед покупкою була дуже корисною. Дякую за гарний досвід покупки
Оля
20.01.2024
Очарована обслуговуванням від amstrade.com.ua! Замовила тримач собі у авто, і весь процес від покупки до доставки був бездоганним. Велике спасибі за оперативність і якість обслуговування!
Велике Вам дякуємо за відгук. Будемо раді бачити Вас ще)
Олександр
17.01.2024
Аmstrade - мій улюблений інтернет-магазин електроніки. Завжди широкий вибір, конкурентоспроможні ціни і швидка доставка. Рекомендую всім!
Дякуємо за відгук. Будемо раді бачити Вас ще)
Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)